Firma Profmetal to firma stworzona przez doświadczonych profesjonalistów, działająca w branży mechaniki przemysłowej. Nasze źródła sukcesu tkwią w doświadczeniu i wysokich kwalifikacjach załogi oraz w rozbudowanym parku maszynowym. Firma powstała w 2008 roku, od samego początku działalność była związana ze wszelkiego rodzaju obróbką skrawaniem. Główny profil działalności to wytwarzanie części maszyn i urządzeń wg dokumentacji i wzoru klienta.

Doświadczenie zawodowe zdobyte przy realizacji projektów w wielu krajach pozwala lepiej dopasować się do potrzeb rynku i spożytkować energię tkwiącą w nas samych. Dzięki znakomitej kadrze i dużym możliwościom technologicznym oraz doświadczeniem pracy w zachodnich standardach technologicznych i jakościowych pozwala nam obecnie sprostać wielu trudnym wymaganiom klienta. Wśród klientów naszej firmy znajdują się głównie odbiorcy z terenu UE, duże i małe przedsiębiorstwa krajowe oraz prywatni odbiorcy.  

Podejmując współpracę z nami macie Państwo zagwarantowaną wysoką jakość usług, terminowość i umiarkowane ceny. Zaufanie i satysfakcja klienta są dla nas sprawą priorytetową. 

Zapraszamy do współpracy!